Книжний круглий стіл “Волинський літопис” – один з ключових заходів фестивалю “Братина” від часу його заснування

Цьогоріч окрасою книжного столу стане прем’єра науково-популярної розвідки Петра Кралюка “Таємний агент Микола Гоголь, або Про що розповідає «Тарас Бульба»” .  KG16Автор ставить несподівані питання і дає на них вичерпні відповіді. Приміром: чому Микола Гоголь детально описує в своїх творах волинські міста Дубно та Шумськ, хоча офіційна біографія твердить, що письменник ніколи не був на Волині. Але чи справді варто довіряти офіційній біографії Гоголя? Чи був він тим, ким ретельно прикидався все життя? І нарешті – чи був Гоголь… Гоголем?

 

 

StS2Ще одна прем’єра – збірка кіноповістей Сергія Синюка “Стежка до серця”. Текст, який дав назву цілій книжці, буде цікавий гостям цьогорічної “Братини” насамперед тим, що дія повісті відбувається якраз на фестивалі. Повість “Кіно і німці” – авторська версія того, як в середині шостого століття нашої ери виник Шумськ. Хоча цей текст має кілька часових планів і буде цікавий не тільки шанувальникам давньої історії.

 

 

 

 

O1 copyМабуть белетристики й книг прикладних жанрів буде на книжному столі приблизно порівну. Зокрема багато знайдуть для себе любителі садів і садівництва. Вперше на широкий загал буде показане елітарне енциклопедичне видання “Кременецький ботанічний сад. Словник-довідник” у якому поданий не тільки ретельний опис усіх рідкісних та корисних рослин, що ростуть на території саду, але й біографії його творців та співробітників, серед яких – чимало чільних діячів вітчизняної та світової науки. Кременецький ботанічний сад випустив і збірник лекцій з практичного садівництва “Господарюємо з розумом”, який буде корисним і пожиточним для кожного господаря нашого краю. А шанувальниці вишуканої і практичної кулінарії зможуть здобути нові рецепти та технології приготування страв у книгах серії “Книжечка на кухню”.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти